Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими й щирими посмішками, свіжістю оновлених аудиторій і, звичайно, першим дзвоником.
Урочисто та з патріотичним настроєм пройшов урок знань на тему «Моя Україна – найкраща у світі», який провела викладач української мови та літератури Наталія Дуброва. Розмова була про Україну як незалежну державу, її національні та народні символи, особисту відповідальність кожного за долю Батьківщини та українського народу.
![20210901_085604](https://ppl.pp.ua/wp-content/uploads/2021/04/20210901_085604-scaled.jpg)
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, педагогів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!
![147](https://ppl.pp.ua/wp-content/uploads/2021/04/147.jpg)