КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

                    З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською та студентською молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини Культурно-просвітницький центр «Sweetart-Знання» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій 25 лютого 2017 року провів на базі Полтавського університету економіки і торгівлі II Всеукраїнський (XIII Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

Завдання конкурсу:

  • популяризація знань з літератури, історії, культури українського народу;
  • виховання в молодого покоління толерантного і шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу та народів, що проживають на теренах України;
  • підтримка учнівської та студентської молоді, яка цікавиться літературою, історією, культурою, традиціями українського народу і виявила здібності до наукових пошуків, написання публіцистичних, художніх та науково-пошукових робіт, художньої творчості, образотворчого мистецтва.

          Учні Полтавського професійного ліцею теж взяли участь у даному конкурсі. Калініченко Ілона в номінації “Твір” посіла ІІ місце, а Шкіль Марина в номінації “Аудіовізуальний твір” – ІІІ місце.

image

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Настоящий диплом магистра Старица. Купили http://market-diplom.com/ дипломы магистра Оренбург. Стоимость обучения по программе психологии в другой стране может быть непомерно высокой, поэтому большинство основных прог